Gimball Tarnawa - strona nieoficjalna

B-klasa » Krosno II

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepszy zawodnik meczu z Rzepedzia

Najlepszy zawodnik sparingu z Srogowem

O Klubie Gimball Tarnawa

Klub z bogata przeszłością , ma już ponad 60-letnia historie istnienia . Od wielu lat mieszkańcy Tarnawy przychodzą na mecze oglądać zmagania swoich kolegów z podwórka którzy nie bali się i stanęli przed laty na boisku jako LKS Tarnawa  . Nasza drożyna występuje obecnie w klasie "B" OZPN Krosno. Przed laty występowaliśmy w klasie "A" . W 2010 roku Drużyna seniorów połączyła się z gimnazjalnym klubem UKS  Gimball Tarnawa tzw Juniorami występującymi wtedy w II lidze podkarpackiej, dzięki temu powstał klub  ULKS Tarnawa, dało to możliwość chłopca z juniorki obijania się w  seniorskiej piłce nożnej.  Juniorzy występują obecnie w Okręgowej lidze.

herb Lotniarz Bezmiechowa
(3:3)
herb Gimball Tarnawa
Lotniarz Bezmiechowa   Gimball Tarnawa
Stadion Orlik Lesko

2013-02-21, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsza połowo pod dyktando gospodarzy zamknęli nas praktycznie na 30 metrze od naszej bramki odpowiadaliśmy tylko kontami. po jednej z nich ok 20 m po rozegraniu piłki na prawej stronie dośrodkowanie Maćka Furdkaka"Martynki "  Na bramkę głową zamienił Adrian zaleski "Czuczu". Po tej bramce złapaliśmy wiatr w żagle i ciągnęliśmy  grę do przodu. Jednak pod koniec połowy dośrodkowanie z prawej strony piąstkuje Tomasz Krajnik "Tabaluga" i brak asekuracji piłka wpada do siatki po strzale z 8 metra.

Druga połowa to również przewaga gospodarzy i kontrataki , lecz nasza drużyna złapała moment dominacji na boisku i przez część spotkania to my zaczęliśmy stawiać warunki co przyniosło nam kolejne bramki "Czucza" który w tym meczu popisał sie hatrickiem. Potem jednak opadliśmy z sił i Lotniarze strzelili najpierw bramkę z wolnego wrzuconego w pole karne i strzale głową a potem z akcji ze środka boiska i sytuacji sam na sam oraz strzale z najbliższej odległości do siatki . Mecz zakończył się wynikiem4:3 , ale w tym miejscu trzeba powiedzieć ze jeśli na boisku było by więcej komunikacji i dyscypliny niż negowania zachowań zawodników jednej i drugiej drużyny  to mecz byłby ciekawszy mniej nerwowy i zapewne obejrzelibyśmy więcej bramek i lepsze widowisko. Mecz na Tróje z plusem.

herb Gimball Tarnawa Informacje o kadrze Gimball Tarnawa

1. Tomasz Krajnik  zmiana 60" Kuba Mołczan
2. Mateusz Wator  (1 asysta)
3. Bogdan Radwańśki
4. Maciej Furdak  (1 asysta)
5. Zenon Mackiewicz
6. Daniel Zarzyczny
7. Marcin Krajnik  (1 asysta)
8. Waldek Różak
9. Adrian Zaleski bramka bramka bramka
10. Kamil Kocanowski
11. Andrzej Zaleski

Oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Gimball TarnawaLks Juventus Poraż
Gimball Tarnawa 6:1 Lks Juventus Poraż